Romeo és Julia napjainkban
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Rose Marie Hatthaway

Go down 
SzerzőÜzenet
Rose Marie Hatthaway

Rose Marie Hatthaway


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2011. Jul. 23.

Rose Marie Hatthaway Empty
TémanyitásTárgy: Rose Marie Hatthaway   Rose Marie Hatthaway EmptySzomb. Júl. 23 2011, 11:18

Rose Marie Hatthaway Images?q=tbn:ANd9GcT5PP8FPLAorfz3ULH04rsT3V4T_nLIod7A5You_KJIfEugdRYC


It's my data


Név: Rose Marie Hatthaway
Kor: 18
Nem: Lány
Születési hely és idő: 1989. Január 5. Verona
Titulus: Nézd meg a titulusfoglalót, hogy megbizonyosodj, hogy amit szeretnél még biztos szabad!
Kapcsolat: A Montague családdal.

It's my family

Apa: Benjamin Hatthaway, 45, ügyvéd
Anya: Candice Hatthaway, 40, színésznő
Testvér(ek) : -
Egyéb hozzátartozók: -
Háziállat: Egy tündéri tigris mintás kiscica.


It's my life


Ide írd az előtörténeted, legalább 25-30 sorban. Ennél rövidebb ne legyen, viszont a hosszabb történeteket örömmel fogadjuk.


My outer attributes


Ide jön a karaktered külseje: Nekem van a legbájosabb és tündéribb arcom. Porcelán fehér bőröm van ami egy kislányos mosollyal szokott egyesülni olykor. A szemeim csokoládé barna színű ahogyan a hajam is. a hajammal vagyok a legigényesebb. Szeretek mindig vele foglalkozni és emiatt is általában egyenesen vagy hullámosan hagyom, de a legfontosabb, hogy mindig kiengedve hagyom. Imádok divatosan öltözködni és nem szeretem a laza ruhákat ha csak nincs nagyon rossz kedvem.


My ental attributes


Ide írd a belső tulajdonságait: Nagyon különleges személyiség vagyok és emellett nagyon bonyolult is. Magabiztos vagyok, ám nagyon makacs is. néha túl nagy a szám és ez szokott a bajba keverni. Kedves és őszinte vagyok a barátaimmal, de csak velük, akik a legközelebb állnak hozzám. Akiket nem ismerek azzal elviselhetetlen, gonosz és többek között elviselhetetlenül bánok. Szeretek a központban lenni és imádom ha minden a kedvem szerint történik.
Vissza az elejére Go down
 
Rose Marie Hatthaway
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Romeo és Julia napjainkban :: Karakterek :: Karakter készítés-
Ugrás: